top of page

Agencja Zatrudnienia ,,A.Z.O.N." 

DziaÅ‚amy na Polskim rynku jako licencjonowana Agencja Zatrudnienia(certyfikat nr 11372). 

Aktualnie dla naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Doradcy ds. sprzedaży

Zadania:

  • telefoniczne pozyskiwanie nowych klientów

  • obsÅ‚uga i doradztwo klientów i interesantów

  • opracowywanie zapytaÅ„ handlowych i zamówieÅ„

  • tworzenie ofert

Wymagania:

  • doÅ›wiadczenie zawodowe zwiÄ…zane z bezpoÅ›rednim kontaktem z klientem

  • znajomość jÄ™zyka angielskiego na poziomie dobrym

  • dobra znajomość pakietu MS Office i umiejÄ™tność obsÅ‚ugi urzÄ…dzeÅ„ biurowych

Wymagane doświadczenie:

  • Telemarketer: 1 rok

 

 

 

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz ze zdjęciem oraz List motywacyjny) na adres email.Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)

 

Adres:

azonwklodzku@gmail.com

 

 

 

MY BUTTON
bottom of page